Po narození dítěte nás Honza Gogo Miler opustil a od té doby jsme hledali náhradu za jeho post. V době koronavirové nás navštívil Jirka Johny Honzátko (ex. Mastaba, Diesel, Steel Cocks a Rasmane) a nebyl pochyb o jeho přijetí. Makáme na programu a nových písních a hned jak to půjde se na Vás budeme těšit na koncertech. :) 

Nový kytarista nalezen!

Přátelé, již brzy nová várka merche. Krom slušivých triček budou kšiltovky, gumové náramky a přívěsky na klíče.
Uvidíme se na koncertech 

Nový Merch!

Letos jsme natočili další CD z řady RAiN, nese název Svět bláznů. Po předchozím Lyrics videu "Tak dělej" jsme si řekli, že to chce něco dalšího. Proto vám dnes (11. 07. 2019) přesně v 19:00 představíme další video na věc, která nese název jako celá deska - Svět bláznů. A aby to nebylo všechno stejný, pro změnu se jedná o animaci.

Celou novou desku přehrajeme zítra (12. 07. 2019) na akci Exploze v Novém Městě pod Smrkem, kde současně proběhne i křest.

Co je na ní zajímavého? Napište poutavý popis a získejte pozornost vašich čtenářů.

Animated clip - Svět bláznů

Od úterý 11.června si můžete poslechnout aktuální rozhovor a několik písní z našeho nového CD „Svět bláznů“ a to hned na několika rádiích v ČR. Kompletní přehled kdy, kde a od kolika hodin najdete na:http://www.fajnrockmusic.cz/porad/kde-a-kdy-poslouchat/. O týden později on-line v archivu pořadu na: www.youtube.com/rockmusicporad Hostitele a moderátorem pořadu je Petr Kůsa Kůsofka – www.fajnrockmusic.cz

RAIN s Kůsofkou v ROCK MUSIC

Zvěřejňujeme první ukázku z našeho nového CD Svět Bláznů. Je to naše oficiálně první lyrics video. Nech sa páčí! 

Nový videoklip TAK DĚLEJ

Kamarádi, naše nové CD Svět Bláznů spatřilo světlo světa! Lze kupovat na našich koncertech! :)

CD je hotové!

Please reload